0-0

Yhteystiedot

Oy HIFK-Hockey Ab

Helsingin Jäähalli, 00250 Helsinki
Puh. (09) 4777 020
Fax (09) 4777 0229
office@hifk.fi

IFK:n toimisto on avoinna arkisin klo 9.00 – 16.00.

Laskutustietomme 1.1.2013 alkaen:

Y-tunnus: 1602066-3
VAT: FI16020663
Finvoice verkkolaskut: FI96 4055 00105953 00
Operaattori: HELSFIHH (Aktia)
Paperilaskut: Oy HIFK-Hockey Ab, PL 571, 00063 LASKUNET

Toimitusjohtaja

Jukka Valtanen
+358 9 4777 020
jukka.valtanen@hifk.fi

Myyntijohtaja

Markus Lindström
+358 44 288 1001
markus.lindstrom@hifk.fi

Markkinointijohtaja

Roland Carlsson
+358 44 288 1003
roland.carlsson@hifk.fi

Myyntipäällikkö

Jussi Patjas
+358 44 288 0033
jussi.patjas@hifk.fi

Myyntipäällikkö

Mika Kortelainen
+358 40 557 7644
mika.kortelainen@hifk.fi

Asiakkuuspäällikkö

Mia Suortti
+358 50 401 4212
mia.suortti@hifk.fi

Taloushallinto

Pirjo Kärkkäinen
+358 9 4777 020
pirjo.karkkainen@hifk.fi

Myyntiassistentit

Hanni Kuusisto
Marjo Kuhta

+358 9 4777 020
hanni.kuusisto@hifk.fi
marjo.kuhta@hifk.fi

Viestintäpäällikkö

(haastattelupyynnöt / median yhteydenotot)
Petteri Linnavalli
+358 40 820 2655
petteri.linnavalli@hifk.fi

Tuottaja/tapahtumaohjaaja

Eetu Hyvärinen
+358 50 376 3055
eetu.hyvarinen@hifk.fi

Valokuvaaja

Riku Laukkanen
+358 44 288 7480
riku.laukkanen@gmail.com

Urheilujohtaja

Tom Nybondas
+358 9 4777 020
tom.nybondas@hifk.fi

Pelaajatarkkailijat

Veli-Pekka Kautonen
veli-pekka.kautonen@hifk.fi

Harri Rindell
harri.rindell@hifk.fi

Valmentajat

Ari-Pekka Selin, vastuuvalmentaja
ari-pekka.selin@hifk.fi

Jarno Pikkarainen, valmentaja
jarno.pikkarainen@hifk.fi

Joonas Tanska, valmentaja
joonas.tanska@hifk.fi

Harri Yrttiaho, fysiikkavalmentaja
harri.yrttiaho@hifk.fi

Jan Lundell, maalivahtivalmentaja
jan.lundell@hifk.fi

Ari Halttunen, videovalmentaja / joukkueenjohtaja
ari.halttunen@hifk.fi

Junioripäällikkö

(HIFK Jr Hockey rf.)
Jari Riihinen
+358 400 451 281
jari.riihinen@hifk.fi

Valmennuspäällikkö

Tommi Hämäläinen
+358 40 686 2288
tommi.hamalainen@hifk.fi

Assistentti

(junioripuolen talousasiat ja yhteydenotot)
Maiju Partanen
+358 9 4777 020
+358 500 451 281
maiju.partanen@hifk.fi

HIFK Fan Club

faniposti@hifkfans.com
Patrik Sjögren
+358 44 288 7500
Max A Meder
max.meder@hifk.fi
www.hifkfans.com
www.facebook.com/HIFKFanClub

Big Red Cats Cheerleaders

Laura Hallivuori
hifkcheerleaders@gmail.com
www.hifkcheerleaders.fi
www.facebook.com/bigredcatscheerleaders

Gimmat Skulaa – Tyttökiekkoa Nordiksella

IFK ja Jääkiekkoliitto tarjoavat mahdollisuuden tutustua lätkään.
Lisätiedot tästä linkistä!

Oy HIFK-Hockey Ab:n hallitus

Timo Everi (pj.)
Leo-Dan Bensky
Alexander Lindholm
Kaj Swanljung
Harri Tuohimaa
Gustaf Björnberg