Yhteystiedot

Oy HIFK-Hockey Ab toimisto sijaitsee Helsingin Jäähallissa. Toimisto palvelee arkisin klo 10-14 ja pelipäivisin pelin alkuun saakka.

 

Käynti- ja postiosoite

Helsingin Jäähalli
Nordenskiöldinkatu 11-13
00250 Helsinki
Puh. +358 9 4777 020
office@hifk.fi

Laskutus ja yrityksen tiedot

Yrityksen laskutustiedot ja ohjeistukset laskujen lähettämiseen löydät täältä.

Tietosuojaseloste:

Yrityksemme tietosuojaselosteeseen pääset tästä.

Henkilöstö

Markkinointi- ja vastuullisuusjohtaja

Raakel Koittola
+358 44 358 4522
raakel.koittola@hifk.fi

Kaupallinen johtaja

Ilkka Kortesluoma
+358 40 911 8000
ilkka.kortesluoma@hifk.fi

Johtaja, Brand & Events

Roland Carlsson
+358 44 288 1003
roland.carlsson@hifk.fi

 

Myyntipäällikkö

Mika Kortelainen
+358 40 557 7644
mika.kortelainen@hifk.fi

Viestintäpäällikkö

Haastattelupyynnöt / median yhteydenotot
Axa Fahler
+358 44 777 1325
axa.fahler@hifk.fi

Sisältöpäällikkö

Kim Salin
+358 44 980 8274
kim.salin@hifk.fi

Taloushallinto

Pirjo Kärkkäinen
+358 9 4777 020
pirjo.karkkainen@hifk.fi

Palvelupäällikkö

Marjo Kuhta
+358 9 4777 020
marjo.kuhta@hifk.fi 

Myyntiassistentti

Katja Dolganenko
+358 9 4777 020
katja.dolganenko@hifk.fi

Myyntiassistentti

Jasmine Piltz
+358 9 4777 020
jasmine.piltz@hifk.fi

Myyntiassistentti

Matti Rask
+358 9 4777 020
matti.rask@hifk.fi

Graafikko

Samuli Seila
samuli.seila@seilacreations.com

Valokuvaaja

Riku Laukkanen
riku.laukkanen@gmail.com

Asiantuntija

Harri Rindell
+358 44 288 1108

Kehitysjohtaja, A-, B- ja C-juniorit

Simo Mälkiä
+358 44 288 1091
simo.malkia@hifk.fi

Seurapäällikkö | HIFK Ishockey rf.

Jari Riihinen
+358 400 451 281
jari.riihinen@hifk.fi

Junioripäällikkö | HIFK Ishockey rf.

Christian Buchert
+358 50 4310173
christian.buchert@hifk.fi

Seurasihteeri | HIFK Ishockey rf.

Junioritoiminnan talousasiat ja yhteydenotot
Piia Sinervo
+358 9 4777 020
+358 40 508 0118
piia.sinervo@hifk.fi

Junioripäällikkö | HIFK Ishockey rf. | Tyttökiekko

Johanna Sandqvist
+358 40 7292704
johanna.sandqvist@hifk.fi

HIFK-juniorit

Kaikki yhteystiedot.

HIFK Fan Club

faniposti@hifkfans.com
www.hifkfans.com
www.facebook.com/HIFKFanClub

Oy HIFK-Hockey Ab:n hallitus

  • Jaakko Eskola (Pj.)
  • Kaj Swanljung
  • Harri Tuohimaa
  • Gustaf Björnberg
  • Saku Tuominen
  • Robin Bade
  • Aku Vikström

 

 

 

Whistleblowing – Ilmoita epäillystä väärinkäytöstä tai epäeettisestä toiminnasta

Toimimme ennakoivasti rikkomusten, virkavirheiden ja petosten havaitsemiseksi ja ehkäisemiseksi toiminnassamme. Kehotamme kaikkia asiakkaita ja työntekijöitä ilmoittamaan Whistleblowing-kanavamme kautta (WhistleB), jos he epäilevät tai havaitsevat rikkomuksia. Ilmoittaminen tapahtuu digitaalisen WhistleB-ilmoituskanavan kautta. Ilmoitus voidaan tehdä omalla nimellä tai nimettömänä. Lue lisää aiheesta.

Tee ilmoitus tästä linkistä.