logologo
HIFKJukurit
ke 10.08.2022 klo 18:30

Yhteystiedot

Oy HIFK-Hockey Ab

Helsingin Jäähalli
Nordenskiöldinkatu 11-13
00250 Helsinki
Puh. +358 9 4777 020
office@hifk.fi

Toimisto palvelee arkisin klo 9-16 ja pelipäivisin pelin alkuun saakka.

Laskutustietomme:

Y-tunnus: 1602066-3
VAT: FI16020663
Verkkolaskut: 003716020663
Operaattori: Maventa (003721291126)
Paperilaskut:
Oy HIFK-Hockey Ab
16020663
PL 100
80020 KOLLEKTOR SCAN

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun:

Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja. Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.
Sähköpostilaskun osoite: 16020663@scan.netvisor.fi
• Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.
• Yhden sähköpostin maksimikoko on 5Mb.
• PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja (PDF- versio 1.3 tai uudempi).
• PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
• Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
• Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä liitteiden nimeämiseen

Tietosuojaseloste:

Yrityksemme tietosuojaselosteeseen pääset tästä.

Toimitusjohtaja

Markus Lindström
+358 44 288 1001
markus.lindstrom@hifk.fi

Markkinointijohtaja

Roland Carlsson
+358 44 288 1003
roland.carlsson@hifk.fi

Myyntipäällikkö

Mika Kortelainen
+358 40 557 7644
mika.kortelainen@hifk.fi

Myynti- ja markkinointipäällikkö

Raakel Koittola
+358 44 358 4522
raakel.koittola@hifk.fi

Viestintäpäällikkö

(haastattelupyynnöt / median yhteydenotot)
Eetu Hyvärinen
+358 50 376 3055
eetu.hyvarinen@hifk.fi

Sisältöpäällikkö

Kim Salin
+358 44 980 8274
kim.salin@hifk.fi

Taloushallinto

Pirjo Kärkkäinen
+358 9 4777 020
pirjo.karkkainen@hifk.fi

Myyntiassistentit

Marjo Kuhta
Marianna Auru
Viivi Tammelin

+358 9 4777 020
marjo.kuhta@hifk.fi
marianna.auru@hifk.fi
viivi.tammelin@hifk.fi

Asiantuntija

Harri Rindell
+358 44 288 1108

Urheilujohtaja

Tobias Salmelainen
+358 9 4777 020
tobias.salmelainen@hifk.fi

Kehitysjohtaja, A-, B- ja C-juniorit

Simo Mälkiä
+358 44 288 1091
simo.malkia@hifk.fi

Seurapäällikkö

(HIFK Ishockey rf.)
Jari Riihinen
+358 400 451 281
jari.riihinen@hifk.fi

Junioripäällikkö

Christian Buchert
+358 50 4310173
christian.buchert@hifk.fi

Seurasihteeri

(junioritoiminnan talousasiat ja yhteydenotot)
Piia Sinervo
+358 9 4777 020
+358 40 508 0118
piia.sinervo@hifk.fi

Junioripäällikkö (tytöt)

Johanna Sandqvist
+358 40 7292704
johanna.sandqvist@hifk.fi

HIFK-juniorit

Kaikki yhteystiedot.

HIFK Fan Club

faniposti@hifkfans.com
www.hifkfans.com
www.facebook.com/HIFKFanClub

Oy HIFK-Hockey Ab:n hallitus

Timo Everi (pj.)
Leo-Dan Bensky
Kaj Swanljung
Harri Tuohimaa
Gustaf Björnberg
Robin Bade
Aku Vikström